Montaż i wymiana zamków Czeladź 24h.

tel. 696-696-205

Wymiana zamkow Czeladz


Nowy zamek w drzwiach

Montaż i wymiana zamków drzwiach wymaga doświadczenia i dużych umiejętności, które muszą być poparte odpowiednią wiedzą. Nie każdy ślusarz potrafi precyzyjnie i bez dodatkowych szkód zainstalować każdy zamek. My umiemy!
Jeśli potrzebujesz porady, jakie zamknięcie będzie dla Ciebie najkorzystniejsze – zadzwoń! Jeden z naszych ślusarzy przyjedzie i dobierze odpowiedni, pod względem bezpieczeństwa i użytkowania, mechanizm do Twoich drzwi.


Doświadczenie i precyzja

Pogotowie zamkowe istnieje już od ponad 20 lat. Mamy tysiące zadowolonych Klientów, którzy dzwonią do nas ze zleceniami związanymi z montażem i wymianą zamków.
Wieloletnie doświadczenie sprawia, że jesteśmy firmą odbieraną jako solidny wykonawca. Tę opinie zawdzięczamy solidności oraz precyzji wykonywanych działań. U nas nie pracują partacze, którzy nie tylko nie naprawią zamka, ale zepsują drzwi, porysują karoserię czy poradzą wybić okno, żeby dostać się do środka mieszkania.

Systematyczne szkolenia, w których uczestniczą nasi ślusarze, pomagają w zdobywaniu nowych umiejętności oraz w poznaniu nowinek technicznych w branży. Stale trzymamy rękę na pulsie! Dlatego też, podczas montażu i wymiany zamków możemy zaproponować najnowocześniejsze mechanizmy i najbardziej cenione zamki, które w pełni zabezpieczą Państwa majątek. I zapewnią bezpieczeństwo.

zamek nawierzchniowy przed założeniem u klienta zamki przeznaczone do wymiany


Dobry zamek – czyli jaki?

Pracownicy pogotowia zamkowego z pewnością pomogą dobrać odpowiedni zamek do konkretnych drzwi. Dzięki wiedzy i doświadczeniu wiemy, który mechanizm sprawdzi się u Państwa najlepiej.
Wykonamy całą usługę sprawnie i szybko – a co więcej, u nas możecie kupić nie tylko montaż i wymianę zamów, ale także same zamki – po co tracić czas na zakupy w sklepie żelaznym, skoro można mieć wszystko zrealizowane przez solidne pogotowie zamkowe!


Dla naszych Klientów proponujemy jeszcze inne usługi.

naprawa zamków,

awaryjne otwieranie mieszkań, drzwi,

awaryjne otwieranie samochodów,

ślusarstwo.


Zajmujemy się wszystkimi rodzajami zamków – od nawierzchniowych, listwowych czy open – panic po bardziej skomplikowane modele typu patentowego, antywłamaniowego, wielowypustowego czy wpuszczanego.


Skontaktuj się z nami pod numerem 696-696-205


Inne miasta :