Awaryjne otwieranie mieszkań Czeladź 24h.

tel. 696-696-205

awaryjne otwieranie zamka w drzwiach


Zgubiłeś klucze – nie szkodzi!

Czy zdarzyło Ci się zgubić klucze? Pamiętasz stres, jaki towarzyszył temu wydarzeniu? Dzisiaj to już nie jest problem! Dzwonisz do pogotowia zamkowego, a nasi ślusarze o każdej porze dnia i nocy przyjadą i otworzą zamknięte drzwi. Awaryjne otwieranie mieszkań to nasza specjalność!

Teraz, nawet jak zatrzaśniesz drzwi, to istnieje możliwość ich szybkiego otworzenia! Oferujemy profesjonalne usługi, które doceniło już tysiące osób w całej Polsce. Nie śpij na wycieraczce i nie budź przyjaciół w środku nocy, tylko zadzwoń do nas – natychmiast przyjedziemy i awaryjnie otworzymy drzwi.


Fachowcy od zadań specjalnych

Zatrudnieni w pogotowiu zamkowym ślusarze to doświadczeni fachowcy, którzy doskonale znają się na swojej pracy. Nie robią fuszerki – każde zlecenie wykonane jest solidnie, rzetelni i sprawnie.
Profesjonalizm to nasza dewiza!
Co więcej, nasi pracownicy wykorzystują najnowsze narzędzia, dzięki którym szybko i sprawnie otworzą każde drzwi. Podczas awaryjnego otwierania mieszkań nie uszkodzą ani drzwi, ani futryn otwierając zamki w sposób bezinwazyjny.

Jeśli chcesz mieć sprawnie wykonaną usługę, zależy Ci na doskonałym stanie drzwi oraz nie chcesz ponosić innych kosztów związanych z nieumiejętnym otwieraniem zamków zadzwoń do pogotowia zamkowego w Czeladzi! Nasi fachowcy wykonają usługę sprawnie i bez zbędnych dodatkowych strat.

Nasi specjaliści systematycznie biorą udział w różnorodnych szkoleniach, które pozwalają uzyskać wiedzę o nowinkach technicznych z branży i stale doskonalić warsztat ślusarski. Dla ślusarzy z pogotowia zamkowego w Czeladzi nie ma zamków nie do otworzenia.


Czas to pieniądz

Zdajemy sobie sprawę, że nasi Klienci mają wiele zajęć i niewiele czasu wolnego, dlatego też pracujemy w bardzo elastycznych godzinach, dostosowując się do Państwa potrzeb i oczekiwań. Wszystkie usługi świadczymy w dogodnym dla Państwa czasie. Zainteresowani? Dzwońcie pod numer 696-696-205 i umówcie się z fachowcem! Pracujemy od poniedziałku do niedzieli – także w święta, przez 24 godziny na dobę. Na pewno dostosujemy się do Państwa wymagań w tym zakresie.

Inne miasta: