Awaryjne otwieranie samochodów Czeladź 24h.

tel. 696-696-205

awaryjne otwieranie samochodu


Sposób na zatrzaśnięty samochód

Wielu kierowców zna gorzki smak zatrzaśniętych kluczyków w aucie. I z pewnością wielu wie, że do takich wypadków należy wołać specjalistów. Samochód jest niewątpliwie drogim sprzętem, który jednocześnie stosunkowo szybko można uszkodzić. Wybita szyba, porysowana karoseria czy uszkodzony zamek w drzwiach – czyli efekty po "naprawach
" wykonywanych przez przypadkowych "fachowców" to niestety dość częsty widok.

Co zatem należy zrobić? Zadzwonić po specjalistów, którzy w bezinwazyjny sposób awaryjnie otworzą samochód. Wszyscy ślusarze zatrudnieni przez pogotowie zamkowe
potrafią otworzyć samochód bez uszkodzenia zamka ani innych elementów pojazdu.


Umiejętności i wiedza to podstawa

Wszyscy ślusarze wykonujący awaryjne otwieranie auta muszą przechodzić przez system specjalistycznych szkoleń, które wskażą im sposoby bezinwazyjnego otwierania pojazdów. Warto dodać, że każda marka samochodu posiada własne sposoby na nieinwazyjne otwieranie drzwi, które stanowią tajną informację przekazywaną tylko nielicznym. Wiedzę tę i umiejętności pracownicy pogotowia zamkowego posiadają w odniesieniu do wszystkich marek aut w Polsce.

Zamki takich samochodów, jak: mercedes, VW, opel, volvo, citroen, skoda, ford, audi, BMW nie mają przed naszymi fachowcami żadnych tajemnic. Awaryjne otwieranie samochodu możemy wykonać także w przypadku luksusowych marek - takich jak Porsche czy Ferrari.


Kiedy? – Ty decydujesz!

Pogotowie zamkowe jest firmą, której godziny pracy dostosowane są dla każdego Klienta. Już nie musisz obawiać się, że zatrzaśnięte auto musisz zostawić pod pracą i wracać do domu taksówką. Teraz pracujemy dla Ciebie o każdej porze dnia i nocy tak, abyś czuł się bezpiecznie i zawsze mógł na nas polegać.

Awaryjne otwieranie auta wykonamy od poniedziałku do niedzieli – także w święta. Co więcej, do Twojej dyspozycji jesteśmy 24 godziny na dobę. Pod numer telefonu 696-696-205, możesz zadzwonić zawsze wtedy, kiedy zdarzy się "zamkowy" problem!

Inne miasta :